O Inwestycji

7.Dzielnica Olimpijska

Sochaczew to miasto przyjazne, otwarte i nowoczesne. Taka jest Inwestycja deweloperska w centrum miasta - 7. Dzielnica, projekt realizowany przez VFM Real Estate. Inwestycja zlokalizowana tuż obok miejskiego ośrodka sportu i rekreacji. W ciągu kilku lat powstanie tu najnowocześniejsze osiedle w Sochaczewie - nowe tętno miasta.

Teren

7. Dzielnica Olimpijska to teren wyposażony w strefy rekreacyjne dla komfortowego życia jej mieszkańców. Inwestycja zakłada realizację osiedla złożonego z 5 budynków mieszkalnych.
Do dyspozycji mieszkańców będą liczne miejsca parkingowe naziemne oraz garaż podziemny, praktyczne stojaki na rowery i bezpieczna wózkownia. Dodatkowo na terenie osiedla znajdzie się stacja do ładowania pojazdów elektrycznych, paczkomat, parkingi na rowery oraz lokale usługowe. Wyróżnikiem inwestycji są tereny rekreacyjne, plac zabaw i zielone skwery.

O budynkach

W pierwszym etapie inwestycji powstał budynek, w którym znalazło się 128 mieszkań, lokale usługowe w parterze oraz garaż podziemny.   W drugim etapie
inwestycji powstanie kolejny 7-piętrowy budynek, w którym znaleźć będzie można 122 mieszkania o powierzchni od 32 do 89 m².
Dla mieszkańców zaprojektowane zostały dodatkowo hale garażowe oraz miejsca parkingowe zewnętrze. Oba budynki inwestycji będą wyposażone w komórki lokatorskie, wózkownie i rowerownie, umożliwiające bezpieczne przechowywanie sprzętu i dużych gabarytów. Część miejsc w hali garażowej posiada dodatkowy
boks rowerowy.

Cechy szczególne Inwestycji

Miejsca parkingowe naziemne
Miejsca parkingowe naziemne
Miejsca parkingowe podziemne
Miejsca parkingowe podziemne
Miejsca na rowery i rowerownia
Miejsca na rowery i rowerownia
Tereny zielone
Tereny zielone
Cichobieżne windy
Cichobieżne windy
Nowoczesne światłowody
Nowoczesne światłowody
Sklep spożywczy
Sklep spożywczy
Oświetlenie LED
Oświetlenie LED
Najbliższa okolica
96-500, Sochaczew

96-500, Sochaczew

Bulwary i plaża nad Bzurą
Bulwary nad Bzurą to teren rekreacyjny z plażą, amfiteatrem, ścieżką rowerową, boiskiem do siatkówki plażowej i strefą zieleni. W wakacje na terenie bulwarów odbywają się seanse filmowe Kina Letniego, a także organizowane jest Święto Bzury pełne rozmaitych atrakcji. Planowana rozbudowa bulwarów zakłada stworzenie m.in. strefy aktywności i skateparku.
ul. Olimpijska 3, 96-500 Sochaczew

ul. Olimpijska 3, 96-500 Sochaczew

Pływalnia "Orka"
Miejska pływalnia w swojej ofercie posiada m.in. basen o wymiarach 12,5 x 25 m, basen rekreacyjny z tzw. "rwącą rzeką" z masażami wodnymi oraz brodzik dla dzieci, gdzie odbywają się lekcje pływania dla najmłodszych. Na terenie pływalni znajdują się również dwa whirpoole z hydro i pneumomasażami oraz dwie zjeżdżalnie o długości 87 m i 85 m, sauny i kawiarnia.
ul. Licealna 18, 96-500 Sochaczew

ul. Licealna 18, 96-500 Sochaczew

Muzeum Kolei Wąskotorowej
Muzeum Kolei Wąskotorowej jest jednym z niewielu miejsc w Europie, gdzie znajduje się tak duży zespół wąskotorowych pojazdów szynowych! W zbiorach Muzeum znajdziemy 163 jednostki taboru wąskotorowego, a ponad 50 oczekuje w kolejce na konserwację. W sezonie letnim można skorzystać z możliwości urokliwej przejażdżki po wąskim torze do Puszczy Kampinoskiej.
ul. Głowackiego 2, 96-500 Sochaczew

ul. Głowackiego 2, 96-500 Sochaczew

Państwowa Szkoła Muzyczna im. F. Chopina w Sochaczewie
Zlokalizowana po sąsiedzku Państwowa Szkoła Muzyczna to placówka edukacyjna kształcąca przyszłych muzyków specjalizujących się w grze m.in. na skrzypcach, wiolonczeli, fortepianie i saksofonie. Zabytkowy budynek, w którym znajduje się szkoła to dawny Dwór w Czerwonce, powstały ok. 1800 roku.
ul. Plecewice 78, 05-088 Brochów

ul. Plecewice 78, 05-088 Brochów

Spływy kajakowe Bzurą
Głodni wrażeń w okresie wiosenno-letnim mogą wybrać się na spływ kajakowy rzeką Bzurą. Szeroką ofertą dysponuje Camping MOTO Przystań, położony zaledwie 8 km od Sochaczewa. Różne trasy i poziomy trudności w otoczeniu natury sprawią, że każdy fan aktywnego wypoczynku miło spędzi czas.
ul. Warszawska 119, 96-500 Sochaczew

ul. Warszawska 119, 96-500 Sochaczew

Sonata Park
Sonata Park to nowoczesne centrum handlowe, do którego przyszli mieszkańcy osiedla mogą udać się na większe zakupy. Wśród szerokiej oferty galerii znalazły się m.in. hipermarket, poczta, popularne sklepy odzieżowe i sportowe, a także drogeria.
Podzamcze, 96-515 Sochaczew

Podzamcze, 96-515 Sochaczew

Ruiny Zamku Książąt Mazowieckich
Nad Sochaczewem góruje najbardziej rozpoznawalny zabytek na mapie miasta – Ruiny Zamku Książąt Mazowieckich. Wybudowany został w XIV wieku, na terenie dawnego grodu. Zamek pełniący niegdyś rolę siedziby książęcej, kwatery starosty oraz stacji królewskiej odwiedzanej przez władcę. W swoich latach świetności stanowił kluczową wartość, zarówno militarną, jak i polityczną. Dziś stanowi wizytówkę Sochaczewa.
Plac Kościuszki, 96-500 Sochaczew

Plac Kościuszki, 96-500 Sochaczew

Plac Tadeusza Kościuszki
Plac miejski to położony w ścisłym centrum, popularny punkt spotkań mieszkańców Sochaczewa i zarazem miejsce wypoczynku i rekreacji. Odbywają się tu ważne uroczystości z udziałem władz miasta. Wokół placu znajdują się kawiarnie i lodziarnie, jest także miejsce na relaks przy fontannie oraz Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Bitwy nad Bzurą.
ul. Nowy Świat 1, 96-320 Wręcza

ul. Nowy Świat 1, 96-320 Wręcza

Park Wodny Suntago
Suntago Wodny Świat to część kompleksu Park of Poland i zarazem największy zadaszony park wodny w Europie. Aquapark wyróżnia olbrzymi tropikalny ogród, 18 basenów oraz 32 zjeżdżalnie. Klimat Suntago i ogrom atrakcji zapewnią każdemu odwiedzającemu moc wrażeń i namiastkę wakacji w egzotyce! A to wszystko zaledwie 30 km od Sochaczewa.
Podzamcze 2, 96-500 Sochaczew

Podzamcze 2, 96-500 Sochaczew

Park im. F. Chopina
Park im. Fryderyka Chopina na co dzień miejsce relaksu mieszkańców, a latem punkt Spotkań z Historią. Cyklicznie pojawia się tu obóz średniowieczny, w którym można m.in. skosztować prawdawnych specjałów, obejrzeć walki rycerskie i uczestniczyć w inscenizacji bitew. W letnie niedziele natomiast park zamienia się w galerię sztuki, w której odbywa się wydarzenie skupiające artystów i twórców z różnych stron Polski.
ul. I. W. Garbolewskiego, 96-500 Sochaczew

ul. I. W. Garbolewskiego, 96-500 Sochaczew

Park im. I. Garbolewskiego
Wpisany do rejestru zabytków Park im. Ignacego Włodzimierza Garbolewskiego to największy park w Sochaczewie. Znajdziemy w nim zabytkowy drzewostan, alejki parkowe wzdłuż stawu oraz plenerowe instrumenty. Latem odbywają się w nim zajęcia jogi w plenerze, a także koncerty muzyki klasycznej w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina.
Plac Tadeusza Kościuszki 12, 96-500 Sochaczew

Plac Tadeusza Kościuszki 12, 96-500 Sochaczew

Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Bitwy nad Bzurą
Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą w Sochaczewie, mieści się w zabytkowym budynku miejskiego ratusza. Jego zbiory i tematyka poświęcone są Kampanii 1939 roku w Polsce, walkom pozycyjnym podczas I wojny światowej na zachodnim Mazowszu oraz całej II Wojnie Światowej. Za budynkiem muzeum znajduje się ekspozycja plenerowa sprzętu bojowego Wojska Polskiego.
Żelazowa Wola 15, 96-503 Żelazowa Wola

Żelazowa Wola 15, 96-503 Żelazowa Wola

Dom Urodzenia Fryderyka Chopina
Otwarty dla odwiedzających w 1931 roku dworek, to rodzinny dom Fryderyka Chopina, położony w Żelazowej Woli. Na ponad 7 hektarowej działce znajduje się muzeum biograficzne poświęcone temu najbardziej znanemu polskiemu kompozytorowi i pianiście, z oficyną oraz 7-hektarowym, urokliwym parkiem krajobrazowym nad rzeką Utratą.

Kampinoski Park Narodowy
Znany pod nazwą “Kampinos” to polski park narodowy utworzony w 1959 roku w województwie warszawskim, wpisany na światową listę rezerwatów biosfery UNESCO. Dzięki jego pobliskiemu położeniu, dla mieszkańców Sochaczewa jest doskonałym miejscem na wycieczki rowerowe i spacery.

Strona internetowa olimpijska.7dzielnica.pl (dalej „Strona”) nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 556[1] kodeksu cywilnego ani oferty w rozumieniu 66[1] kodeksu cywilnego. Przedstawione na Stronie wizualizacje, animacje, modele budynków i tym podobne materiały, mają charakter poglądowy. Mogą one odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i ich zagospodarowania terenu, otoczenia w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego, niezwiązane bezpośrednio z inwestycją, jest jedynie przykładem i nie będzie realizowane w ramach inwestycji. Wizualizacje przedstawione na Stronie nie stanowią próbki lub wzoru. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji zawarte są w prospekcie informacyjnym, umowie deweloperskiej oraz projekcie budowlanym.

© 2024 VFM. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności